Sisseastumine

Logi sisse
Stuudium
10. klassi ühiskatsed

Tallinna gümnaasiumide ühiskatsed: 2022/2023

Jakob Westholmi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium

Andmete töötlemine ja kasutustingimused

Sisseastumine.ee infosüsteemi kaudu korraldavad vastuvõttu infosüsteemiga liitunud koolid.

Sisestades infosüsteemi andmeid, annad loa neid andmeid töödelda:
• vastuvõttu korraldavatel koolidel
• infosüsteemi haldajal OÜ Koodimasin

Andmeid töödeldakse vaid vastuvõtu korraldamise eesmärgil ning lähtuvalt kehtivatest seadustest ning koolide vastuvõtukordadest.

Kui otsustad infosüsteemi sisse logida oma Google või Microsofti kontoga, edastab Google/Microsoft infosüsteemile vaid sinu meiliaadressi. Muud ligipääsu sinu kontole infosüsteem ei saa. Google/Microsofti kontoga sisse logimine ei ole kohustuslik.

Tallinna nelja ja kolme kooli 10. klassi ühiskatsed

2022. aastal on Tallinna kolme kooli (Jakob Westholmi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium) ja nelja kooli (Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna 21. Kool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Reaalkool) ühiskatsete e-testid samad.

Kui soovid kandideerida nii nelja (GAG, 21. kool, TRK, TIK) kui ka kolme kooli (JWG, KSG, TÜG) ühiskatsetel, pead Sisseastumine.ee lehel registreeruma mõlematele ühiskatsetele, aga eeltestidena läbiviidavad e-testid on vaja sooritada vaid üks kord.

• • •

Ühiskatsete praktilised tööd toimuvad lähtuvalt epidemioloogilisest olukorrast:

- kas märtsikuus kahes osas: eeltestid 8. märtsil kell 14.00 e-testidena (eesti keel, matemaatika, inglise keel) Eksamite Infosüsteemis ja põhitestid 26. märtsil kell 10.00 pabertestidena (eesti keel, matemaatika, inglise keel) kolmes koolis. Eeltestide tulemuste põhjal selgitatakse lävendipõhiselt välja kandideerijad, kes pääsevad põhiteste sooritama.

- kui epidemioloogiline olukord ei võimalda koolimajades paberteste sooritada: e-testidena 18. märtsil kell 10.00 (eesti keel, matemaatika, inglise keel, füüsika) Eksamite Infosüsteemis.

Vestlusvoor viiakse läbi aprillikuu jooksul.

• • •

Vaata ka: info vastuvõtuprotsessi ja e-testide sooritamise kohta: infoleht: vastuvõtt

Registreerimine on lõppenud

Logi sisse / vaata oma avaldust